Juozo Gruodžio skyrius

2023 m. birželio 7 d. – liepos 29 d.

ŠEŠTADIENIAI GRUODŽIŲ NAMUOSE

Architekto Felikso Vizbaro suprojektuotame name Stasė ir Juozas Gruodžiai praleido savo gražiausias gyvenimo dienas. Kviečiame atvykti ir išgirsti čia slypinčias istorijas.

 

Birželio – liepos mėn. šeštadieniais Gruodžių namuose vyks šie edukaciniai užsiėmimai:

 

BIRŽELIS

 

▪️ Birželio 3 d. 12.00 val. vyks užsiėmimas „Atspėk dainą“. Tai azartiškas, linksmas muzikinis žaidimas, kurio metu klausysitės kompozitoriaus J. Gruodžio solinių ir chorinių dainų ištraukas, spėsite dainų pavadinimus.

▪️ Birželio 17 d. 12.00 val. vyks edukacinis orientavimosi žaidimas „Juozo Gruodžio sodo lobiai”. Aktyvaus žaidimo metu dalyviai susipažins su J. Gruodžio asmenybe, kūrybiniu keliu ir Gruodžių šeimos puoselėtu sodu.

 

LIEPA

 

▪️ Liepos 1 d. 12.00 val. vyks ekskursija „Mano darbas Taurus“, kurios metu sužinosite apie kompozitoriaus asmeninį gyvenimą ir pomėgius, dirigento ir pedagogo veiklą, pasiklausysite J. Gruodžio muzikos kūtinių ištraukų.

▪️ Liepos 8 d. 12.00 val. vyks edukacinis orientavimosi žaidimas „Juozo Gruodžio sodo lobiai”. Aktyvaus žaidimo metu dalyviai susipažins su J. Gruodžio asmenybe, kūrybiniu keliu ir Gruodžių šeimos puoselėtu sodu.

▪️ Liepos 15 d. 12.00 val. vyks užsiėmimas „Pažink Juozą Gruodį“, kurio metu jūsų laukia pažintis su dirigentu, pedagogu ir kompozitoriumi, Juozu Gruodžiu. Sužinosite įdomių faktų apie kompozitoriaus asmeninį gyvenimą, pomėgius bei kūrybinę veiklą. Vėliau pakviesime atlikti nuotaikingas praktines užduotis, kuriomis patikrinsime, kiek sužinojote apie J. Gruodį.

▪️ Liepos 22 d. 12.00 val. vyks edukacinis orientavimosi žaidimas „Juozo Gruodžio sodo lobiai”. Aktyvaus žaidimo metu dalyviai susipažins su J. Gruodžio asmenybe, kūrybiniu keliu ir Gruodžių šeimos puoselėtu sodu.

▪️ Liepos 29 d. 12.00 val. vyks edukacinis užsiėmimas „Arbatėlė pas tetą Stasę“, kurio metu sužinosite apie svetingąją kompozitoriaus žmoną Stasę Petrauskaitę-Gruodienę, jos unikalų hobį – figūrėlių lankstymą iš saldainių popierėlių ir prie kvapnios žolelių arbatos galėsite išlankstyti savo unikalią figūrėlę.

 

Užsiėmimai vyksta Kauno miesto muziejaus Juozo Gruodžio skyriuje (Salako g. 18). Dalyvavimas – su muziejaus bilietu. Suaugusiam – 3 €, studentams ir senjorams – 1,5 €, ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams, žmonėms su negalia – nemokamai.

Daugiau renginių

10
02
LIETUVIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS
10
13
Operečių ir dainų kaleidoskopas „Aš ir Mikas“

Bendraukime