Pilies skyrius

2021 m. birželio 10 d. 16 val.

Susitikimas su parodos „Kaunas tapyboje, tapyba Kaune. Kiemas“ darbų kūrėjais

 

2020 m. Kauno kultūros centras kartu su VšĮ „Gabrielės meno galerija“ organizavo tęstinį Kauno menininkų plenerą „Kaunas tapyboje, tapyba Kaune. Kiemas“.

 

Plenere dalyvavo Kauno kultūros centro dailės studijos „Vaivorykštė“ nariai ir VšĮ „Gabrielės meno galerijos“ veikloje dalyvaujantys menininkai. Plenero idėją inspiravo ne tik susidariusi koronaviruso situacija, gerokai susiaurinusi plenero formatą, bet ir siekis atidžiau pasižvalgyti po Kauno kiemus. Šių metų pavasarį šešiolikos kūrėjų darbai buvo išeksponuoti parodoje Kauno miesto muziejaus Pilies skyriuje.

 

Kaip pažymi menotyrininkė Gabrielė Kuizinaitė, menininkai savo darbuose siekė pasižvalgyti po Kauno kiemus, žvelgė į miestą iš savo kiemo perspektyvos, ieškojo savojo santykio su konkrečia erdve, galbūt įvykiu, asmeniu, susijusiu su vieta.

 

Susitikimo su parodos darbų kūrėjais metu sieksime papasakoti, kokiu būdu galima žvalgytis po savo miestą, atskleisime požiūrių, rakursų, stilistikos įvairovę, kuri yra kiekvieno kūrėjo individualybės ženklas.

 

Renginyje kartu su kūrėjais dalyvaus Kauno kultūros centro Edukacinių programų ir parodų kuratorė, dailės studijos „Vaivorykštė“ vadovė Agnietė Janušaitė-Vitkūnienė ir menotyrininkė Gabrielė Kuizinaitė (VšĮ „Gabrielės meno galerija“).

 

Renginys vyks birželio 10 d. 16.00 val. Kauno miesto muziejaus Pilies skyriaus prieigose (Pilies g. 17, pilies kiemas).

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime