Kauno miesto muziejus

2022 m. gegužės 21 d. 10–18 val.

ŠVENČIAME: KAUNO 614-ASIS GIMTADIENIS

Ateinantis savaitgalis yra tik apie Kauną! Šiemet Kauno gimtadienį švenčiame gegužės 21 dieną, kurį paminėti Kauno miesto muziejus siūlo ne mažiau smagiai ir turiningai.

 

Visą šeštadienį, gegužės 21 d., Kauno miesto muziejus kviečia kauniečius ir miesto svečius apsilankyti muziejaus skyriuose nemokamai, o žinių apie miestą ekspertus sudalyvauti virtualioje „Kauniečio viktorinoje“.

 

10.00–17.00 val. nemokamas muziejaus skyrių lankymas

 

Pilies skyrius (Pilies g. 17)

Tautinės muzikos skyrius (L. Zamenhofo g. 12)

Miko ir Kipro Petrauskų skyrius (K. Petrausko g. 31)

Juozo Gruodžio skyrius (Salako g. 18)

 

12.00–18.00 val. nemokamas parodos „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“ (A. Mackevičiaus g. 27) lankymas

 

12.00–15.00 val. Šeimadienis muziejuje: tarp Nemuno ir Neries (A. Mackevičiaus g. 27)

 

Kviečiame šeimas susipažinti su Kauno miesto muziejaus ir MO muziejaus paroda „Kaunas–Vilnius: nuversti kalnus“! Šeimadienio metu aptarsime dviejų miestų – Kauno ir Vilniaus – santykius bei atliksime kūrybines užduotis, kurios padės suprasti, kas yra tapatybė, kuo skiriamės ir esame panašūs vienas į kitą. Vėliau kviesime įsitraukti į kūrybines dirbtuves, kurių metu galėsite pasigaminti transporto priemonę, sujungiančią abu miestus ir atspindinčią kiekvieno tapatybę!

 

Kviečiame registruotis telefonu +370 610 82 503 ir el. paštu kasa@kaunomuziejus.lt. Dalyvavimas – nemokamas.

Renginio partneris: Kauno kolegija

 

11.00 val. „Kauniečio viktorina: laisvė“

 

Manai, kad apie Kauną žinai viską? Kviečiame tai įrodyti! Kauno miesto muziejus jau trečią kartą pristato „Kauniečio viktoriną“, kuri leis ne tik pasitikrinti žinias, bet ir sužinoti šį bei tą naujo. Viktorinos klausimyno autoriai yra Kauno miesto muziejaus muziejininkai – žinių apie miestą ekspertai, išmanantys įvairialypę miesto raidą.

 

Šį kartą viktorinos klausimus apjungia ne tik Kauno miestas, bet ir tema „laisvė“. Viktoriną sudaro 30 klausimų, ji neturėtų trukti ilgiau nei 10 minučių.

 

Viktorinoje dalyvauti galės visi, turintys prieigą prie interneto – nuorodą į klausimyną muziejaus svetainėje ir Facebook Kauno miesto muziejus paskelbs gegužės 21 d. 11 val.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime