Kauno miesto muziejus

2021 m. lapkričio 4 d. 16 val.

TAPK MUZIEJAUS SAVANORIU

Kauno miesto muziejus renka savanorių komandą!

 

Kviečiame išbandyti savanorystę muziejuje, kuri buria skirtingo amžiaus, išsilavinimo, patirčių ir pomėgių bendraminčius, mylinčius miestą ir norinčius kartu kurti šiuolaikišką muziejų, kuriame būtų gera ir miestiečiams, ir miesto svečiams.

 

Savanorystės metu galėsite įgyti renginių ir edukacinės veiklos organizavimo patirties, lavinti klientų aptarnavimo įgūdžius, išmokti ar tobulinti komandinio darbo įgūdžius.
Savanoriaudamas muziejuje prasmingai leisi laisvalaikį, sužinosi daugiau apie muziejaus kasdienybę, o savo energija ir idėjomis galėsi pasidalinti su lankytojais.

 

Lapkričio 4 d. 16 val. kviečiame susitikti Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriuje (L. Zamenhofo g. 12), kur prie arbatos puodelio pasikalbėsime apie savanorystę muziejuje, patyrinėsime mūsų nuolat skambančio ir grojančio skyriaus ekspoziciją.

 

Registracija tel. +37061701059 arba el. paštu v.sudaryte@kaunomuziejus.lt.

 

Renginys organizuojamas laikantis visų galiojančių saugumo reikalavimų. Jame galės dalyvauti asmenys, pateikę Galimybių pasą ar kitą galiojantį dokumentą, įrodantį vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą.

Daugiau renginių

01
14
ŠEŠTADIENIAI GRUODŽIŲ NAMUOSE
02
16
VASARIO 16-OJI KAUNO MIESTO MUZIEJUJE
02
18
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: RUOŠKIMĖS UŽGAVĖNĖMS!

Bendraukime