Kauno miesto muziejus

2022 m. vasario 16 d. 12–17 val.

VASARIO 16-OJI KAUNO MIESTO MUZIEJUJE

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną 2022-ais Kauno miesto muziejus kviečia švęsti kartu.

 

🔸 12.00–17.00 val. Pilies (Pilies g. 17), Tautinės muzikos (L. Zamenhofo g. 12), M. ir K. Petrauskų (K. Petrausko g. 31) skyriuose kviečiame apsilankyti nemokamai.

 

🔸 12.00–17.00 val. pristatome orientavimosi žaidimą „Vasario 16-osios detektyvas Kauno senamiestyje“.

 

Žaidimo metu aplankysite Kauno senamiesčio vietas, kurios žymi miesto ir valstybės technologinį, ekonominį bei kultūrinį progresą. Laukiančios užduotys ne tik leis pademonstruoti savo žinias, bet ir kūrybiškumą – teks pasitelkti savo fotografijos ir net muzikinius įgūdžius!

 

Vasario 16-ąją Pilies (Pilies g. 17) ir Tautinės muzikos (L. Zamenhofo g. 12) skyriuose ieškokite QR kodo, kurį nuskenavus Actionbound programėle galėsite pradėti žaidimą. Tris geriausiai pasirodžiusias komandas apdovanosime leidiniu „Kaunas Stanislovo Lukošiaus žvilgsniu: pasivaikščiojimas po pradingusį miestą“!

 

Žaidimo pagr. info taškas: Kauno miesto muziejaus Pilies skyrius (Pilies g. 17).

 

🔸 14.00 val. kviečiame į nemokamą koncertą „Tarp Lietuvos ir tarp dangaus aukšto…“.

 

Miko ir Kipro Petrauskų namai (K. Petrausko g. 31) kartu su VDU Muzikos akademija Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga dovanoja koncertą, kuriame – nuostabi lietuviškos muzikos paletė.

 

Koncerte skambės Laikinosios sostinės Kauną primenančios Leonardo Lechavičiaus, Miko Petrausko, Viktoro Kuprevičiaus, Kazimiero Viktoro Banaičio, Aleksandro Kačanausko, Vlado Jakubėno ir dabarties Jono Lechavičiaus, Jurgio Gaižausko, Raimundo Martinkėno, Giedriaus Kuprevičiaus ir Algimanto Bražinsko dainos, operečių ir miuziklų arijos ir duetai, kuriuos atliks VDU Muzikos akademijos prof. Sabinos Martinaitytės ir prof. Audronės Eitmanavičiūtės studentai Ieva Vaivadaitė, Violeta Šimoliūnaitė, Kristupas Bauža, Emilija Bagdonaitė, Paulius Katiliavas, Ilja Plotnikov, Marius Bytautas, Vita Džiulna, Neringa Bukauskaitė, Ugnė Matukaitytė, Gytis Murauskas, Rokas Jasikas ir pianistai Vardan Gyodakyan, Domantė Matulevičiūtė, Živilė Kudirkaitė, Audronė Eitmanavičiūtė.

 

Koncerto vedėja prof. Audronė Eitmanavičiūtė.

 

DĖMĖSIO: renginio metu privaloma dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorių, priglundantį prie veido ir visiškai dengiantį nosį ir burną.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“

Bendraukime