Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Vasario 14 d. 17 val.

Vienadienės Tėvynės dainos

Vasario 14 d. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje skambės G. Kuprevičiaus vokalinio ciklo „Vienadienės Tėvynės dainos“ ir P. Glass (Styginių kvartetas nr. 5) kūriniai, atliekami Jurgio Jarašiaus ir VDU Muzikos akademijos styginių kvarteto.


Apie solistą:
Jurgis Jarašius, tenoras, yra tarptautinių konkursų laureatas. Atlikėjas dainuoja Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, taip pat yra kviečiamas vaidinti ir dainuoti įvairiuose muzikiniuose, dramos, šokio spektakliuose, projektuose. Savo meistriškumą ugdo padedamas vokalo meistrų iš Austrijos, Lenkijos, Italijos. Atlikėjas puikiai atlieka tiek klasikinę, tiek šiuolaikinę muziką.

 

Apie kvartetą:
Styginių kvartetas susikūrė Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje. Šį neseniai susikūrusį kvartetą suvienijo bendros idėjos ir noras muzikuoti kartu. Kvarteto merginos – Ana Čirkova (violončelė), Indrė Andrikonytė (smuikas), Paulina Daukšytė (smuikas), Ugnė Gaučaitė (altas) – taip pat aktyviai muzikuoja įvairiuose Lietuvos orkestruose bei savo patirtį perduoda ir augančiai kartai. Kvartetas ypač mėgsta šiuolaikinę bei XX a. muziką, todėl mielai ruošia tokios muzikos programas.

 

Koncertas vyks vasario 14 d. 17 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).

 

Renginys – nemokamas.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime