Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Spalio 10 d. 12 val.

VIENOS GATVĖS ISTORIJA | ISTORIJŲ FESTIVALIS

Kviečiame leistis į kelionę po vieną iš trumpiausių Kauno gatvių ir pasiklausyti joje sklandančių istorijų apie čia gyvenusius žmones bei jų pertrauktus gyvenimus. Apie dailininko Stepono Varašiaus tylų pasipriešinimą sovietinei ideologijai, profesorių namą, kuriame niekad nenutildavo kalbos apie literatūrą ir meną, kapitono Antano Gedmanto, majoro Simo Narušio bei po pasaulį išblaškytos Petrauskų šeimos likimus.

 

Ekskursija prasidės prie Žemuogių g. 1 numeriu pažymėto namo, o pasibaigs M. ir K. Petrauskų namuose, kur prie arbatos puodelio kviesime pasidalinti savo išgyvenimais bei istorijomis apie tėvų, senelių patirtis okupacijos laikotarpiu.

 

Ekskursija vyks spalio 10 d. 12 val., ją ves Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriaus muziejininkė Deimantė Kondrotaitė. Būtina išankstinė registracija tel. +370 696 75 737 ar el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt

 

Ekskursija bus vykdoma pasitelkiant gido sistemą. Nepamirškite pasiimti ausinių! Trukmė – 2 val. Ekskursija tinkama judėjimo / regos negalią turintiems asmenims; į anglų kalbą neverčiama.

 

Ekskursija yra projekto „Kaunas 2022“ organizuojamo „Istorijų festivalio“ dalis. Daugiau informacijos bei pilną festivalio programą rasite: www.istorijufestivalis.eu

 

//

 

Ekskursijų metu privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes, taip pat prašome laikytis ne mažesnio nei 1 m atstumo nuo kitų asmenų, laikytis asmens higienos taisyklių.

 

Renginys jo viešinimo tikslais gali būti fotografuojamas / filmuojamas. Jūsų atvykimas į renginį reikš sutikimą, jog muziejus gali tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime