Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Kovo 28 d. 18 val.

X erdvė: Arnas Mikalkėnas

Šį kartą X erdvėje – Arnas Mikalkenas – pianistas, būgnininkas, akordeonistas, kompozitorius. Groja džiazą, improvizacinę ir elektroakustinę muziką, dažnai yra apibūdinamas kaip siekiantis peržengti ribas, turintis savitus santykius su muzika autorius.

 

Arnas dėsto improvizacinę muziką LMTA Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, taip pat neformalaus ugdymo erdvėje „Jazz Academy“ rūpinasi gabaus jaunimo lavinimu.

 

Pašnekesį su svečiu moderuos Lietuvos džiazo federacijos prezidentas Julijus Grickevičius. Jis dirba kultūrinėje muzikos terpėje, jo veiklų spektras gana platus – tai festivalių organizavimas, darbas su Kauno miesto simfoniniu orkestru, Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatru, Lietuvos nacionaline filharmonija.

 

X erdvė – Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje esanti nauja bendros kūrybos (co-creative) erdvė mieste, skirta jaunimui, norinčiam dalyvauti ir prisidėti prie Kauno kultūrinio gyvenimo pokyčių.

 

Kviečiame prisijungti ir erdvės turinį kurti kartu – pasikviesti pokalbiui mylimiausius autorius ar atlikėjus, pristatyti savo kūrybą, rengti filmų peržiūras, kūrybos dirbtuves, mainytuvių vakarus ar plokštelių klausymosi sesijas.

 

Erdvės lankymas – nemokamas. Muziejaus darbo metu čia galima susitikti, bendrauti, išgerti kavos ar arbatos, mėgautis knygomis ir plokštelėmis, žaisti stalo žaidimus. Kas antrą ketvirtadienį muziejus veikia ilgiau – iki 21 val. vakaro. Tai laikas, skirtas būti drauge ar įgyvendinti kilusias iniciatyvas.

 

Renginys vyks kovo 28 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime