Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Balandžio 25 d. 18 val.

X erdvė: Domantas Razauskas

Šį kartą X erdvėje – Domantas Razauskas – dainų autorius ir atlikėjas, poetas, muzikos apžvalgininkas, radijo laidų vedėjas, Lietuvos atlikėjų asociacijos AGATA Tarybos pirmininkas.

 

D. Razauskas koncertuoja jau daugiau nei dešimtmetį. 2008 m. už muzikinę poetinę veiklą buvo apdovanotas pirmuoju Vytauto Kernagio prizu, jam buvo įteikta Vytauto Kernagio vardo gitara. Savo kūrybą jis publikuoja meninės periodikos leidiniuose, aktyviai dalyvauja „Poezijos pavasario“ ir „Poetinio Druskininkų rudens“ festivaliuose.

 

Pašnekesį su svečiu moderuos vienas iš žurnalo „Kaunas pilnas kultūros“ autorių – Algirdas Šapoka.

 

Renginys vyks balandžio 25 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).

—-

X erdvė – Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje esanti nauja bendros kūrybos (co-creative) erdvė mieste, skirta jaunimui, norinčiam dalyvauti ir prisidėti prie Kauno kultūrinio gyvenimo pokyčių.

 

Čia gyvuoja muzika ir jaunimo iniciatyvos – kviečiame prisijungti (X erdvė M. ir K. Petrauskų namuose) ir erdvės turinį kurti kartu!

 

Erdvės lankymas – nemokamas. Muziejaus darbo metu erdvė yra atvira laisvalaikio veikloms: čia galima susitikti, bendrauti, išgerti kavos ar arbatos, mėgautis knygomis, klausytis plokštelių / kasečių, žaisti stalo žaidimus, groti pianinu ar ruošti namų darbus.

Daugiau renginių

12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS

Bendraukime