Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

2021 m. rugsėjo 16 d. 18 val.

X ERDVĖ: DOMINYKAS VAITIEKŪNAS

Orams rudenėjant, o darbymečiui kaip tik įsibėgėjant, kviečiame į jaukų X erdvės pokalbį su daug kam gerai pažįstamu Dominyku Vaitiekūnu. Jo kūrybinius projektus jau būtų sunku ir besuskaičiuoti – ryškiausia turbūt yra buvusios grupės „Liūdni slibinai“ muzikinė veikla, kurios dėka Dominykas Vaitiekūnas tapo žinomas Lietuvoje. Taip pat renginių ir televizijos laidų vedimas, aktorystė, muzikiniai spektakliai, įvairūs socialiniai projektai.

 

Pastaruoju metu D. Vaitiekūnas pasirodo muzikinėje scenoje Vitalijaus Špokaičio slapyvardžiu, 2019 m. išleido debiutinį albumą „Geras žmogus“. Kaip rašo pats, Vitalijus yra žmogus, kuris savo problemas nusprendė spręsti apie jas kalbėdamasis ir sudėjo jas į šį albumą, virtusį teksto ir elektroninės muzikos mišiniu. Taip pat atlikėjas prisideda prie įvairių socialinių projektų, kuriuos ir aptarsime pokalbio metu.

 

Renginys vyks rugsėjo 16 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31). Renginys nemokamas, pokalbio įrašą bus galima peržiūrėti Kauno miesto muziejaus Facebook paskyroje.

 

Renginys organizuojamas laikantis visų galiojančių saugumo reikalavimų. Jame galės dalyvauti asmenys, pateikę Galimybių pasą ar kitą galiojantį dokumentą, įrodantį vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą. Renginys nemokamas.

 

Renginio rėmėjas:

Tikri sūreliai „Uriga“

Daugiau renginių

04
27
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: PAS PETRAUSKUS

Bendraukime