Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Gegužės 23 d. 18 val.

X erdvė: Few Nolder

Šį kartą X erdvėje – elektroninės šokių muzikos kūrėjas, atlikėjas, dainų autorius ir prodiuseris Linas Strockis, Lietuvoje geriausiai žinomas Few Nolder pseudonimu.

 

2009 metais Didžiosios Britanijos įrašų kompanijoje „Planet Mu“ išleidęs debiutini albumą, jis jau daugiau nei 10 metų dirba su užsienio įrašų, atlikėjų vadybos ir renginių kompanijomis.

 

Atvirą, neformalų, muzikinį pašnekesį su svečiu moderuos Algirdas Šapoka – vienas iš žurnalo „Kaunas Pilnas Kultūros“ autorių.

 

Renginys vyks gegužės 23 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).

 

Daugiau apie muzikos kūrėją:

  • 2010 m. prisijungė prie projekto „Silence Family“ (Jazzu, Mario Basanov, Leon Somov, Vidis) ir kartu vykdė sėkmingą koncertinę ir kūrybinę veiklą;
  • 2012 m. su Asmik Grigorian, Edgaru Montvidu ir kt. operos solistais dalyvavo elektroninės operos projekte „XYZ“, kurį kūrė D. Ibelhauptaitė, J. Statkevičius ir G. Rinkevičius;
  • 2014 m. Ten Walls įrašų kompanijoje išleido pasaulyje pripažintą EP „Clouds“, po kurio keletą metų rengė pasirodymus užsienyje su šokių muzikos projekto Few Nolder programa;
  • 2018 m. su kolega iš JAV pradėjo projekto Van Duo veiklą, kartu su Martin Garrix įrašų kompanija „STMPD“ ir pasirodymais Ushuaia, Ultra, ADE renginiuose;
  • 2019 m. su partneriais įkūrė lietuvišką įrašų leidybos, prodiusavimo ir atlikėjų vadybos kompaniją „OpenPlay“, kuri ieško jaunu talentų ir rūpinasi jų karjera.

X erdvė – Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje esanti nauja bendros kūrybos (co-creative) erdvė mieste, skirta jaunimui, norinčiam dalyvauti ir prisidėti prie Kauno kultūrinio gyvenimo pokyčių.

 

Čia gyvuoja muzika ir jaunimo iniciatyvos – kviečiame prisijungti ir erdvės turinį kurti kartu!

 

Erdvės lankymas – nemokamas. Muziejaus darbo metu erdvė yra atvira laisvalaikio veikloms: čia galima susitikti, bendrauti, išgerti kavos ar arbatos, mėgautis knygomis, klausytis plokštelių / kasečių, žaisti stalo žaidimus, groti pianinu ar ruošti namų darbus.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime