Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Vasario 20 d. 18 val.

X ERDVĖ: FLASH VOYAGE

Nors šį kolektyvą vis dar galima vadinti nauju, grupė „Flash Voyage“ jau spėjo laimėti jaunų grupių konkursą „Garažas“ ir apšildyti britų atlikėją King Krule, o jos hitai renka šimtatūkstantines perklausas „YouTube“ ir „Spotify“ platformose.

 

Roko muziką su retro ir psichodelikos prieskoniu grojantys vaikinai nesikuklina – jie pasiryžę sukurti muzikinę revoliuciją savo gimtinėje ir prisistato kaip „mėgstamiausia tavo merginos grupė“.

 

Šiuo metu vaikinai dirba ties naujais įrašais ir klipais, koncertuoja visoje Lietuvoje. Grupės tikslas yra kūrybinė laisvė ir taisyklių nepaisymas, kuriuo norima parodyti nesustabdomas žmogaus galimybes.

 

X erdvėje – laisvės, energijos ir meilės kupinos muzikos įkvėptas pokalbis su keturiais draugais iš Kauno. Pokalbį moderuos Algirdas Šapoka ir Karolis Venclauskas.

 

Renginys vyks vasario 20 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31). Renginys nemokamas.

 

//

 

Renginys jo viešinimo tikslais gali būti fotografuojamas / filmuojamas. Jūsų atvykimas į renginį reikš sutikimą, jog muziejus gali tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

Daugiau renginių

10
01
SENJORŲ MĖNUO KAUNO MIESTO MUZIEJUJE
10
27
KONCERTAS „JUMS ŠIRDY DAR NE RUDUO“
11
04
EGLĖS COLUCCI PARODOS „TANGO ARCHITEKTŪRAI“ ATIDARYMAS

Bendraukime