Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

2021 m. lapkričio 18 d. 18 val.

X ERDVĖ: GIEDRIUS VAZNYS

Rudeniui įsibėgėjus mums visiems reikia gero energijos užtaiso, tad lapkričio 18 d. kviečiame susitikti su ko gero energingiausiam Kauno kolektyvui – Kauno pučiamųjų instrumentų orkestrui „Ąžuolynas“ – vadovaujančiu dirigentu Giedriumi Vazniu. Jaunas, bet jau garbingų apdovanojimų turintis klarnetininkas ir dirigentas Lietuvoje bei užsienyje pristato unikalias programas, rengia premjeras, diriguoja įvairiems orkestrams.

 

Visai šalia, Vytauto parke, gimęs orkestras „Ąžuolynas“ šiais metais mini veiklos 60-metį, o nuo 1979 metų prie tuo metu vyriškos pūtikų kompanijos prisijungė merginų choreografinė grupė. Per tiek metų jie ne tik nepaseno, bet yra neatskiriama Kauno švenčių dalis.

 

Jeigu nors kartą svarstėte, koks jausmas grojant žygiuoti Laisvės Alėja – ateikite ir paklauskite! O mes aptarsime ir daugiau klausimų.

 

Renginys vyks lapkričio 18 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31). Pokalbį moderuos muziejininkė dr. Aušra Strazdaitė-Ziberkienė. Renginys nemokamas.

 

Registracija į renginį vyksta tel. +370 696 75 737 ir el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt.

 

Renginys organizuojamas laikantis visų galiojančių saugumo reikalavimų. Jame galės dalyvauti asmenys, pateikę Galimybių pasą ar kitą galiojantį dokumentą, įrodantį vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime