Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Rugsėjo 24 d. 17 val.

X ERDVĖ: JUNIOR A

Junior A pseudonimu prisistatantis Tautvydas Gaudiešius į muzikos pasaulį atėjo 2017 m. Pasirodžius dainai „Sleep Machine“, atlikėją išsyk pastebėjo esminės muzikos leidybos kompanijos pasaulyje („Sony Entertainment“, „Columbia“, „XL Recordings“, „I‘M SOUND“).

 

Toks staigus šuolis muzikos rinkoje davė vaisių. Šiai dienai dainininkas jau gali pasigirti 5 albumais. Jo daina „Paper Planes“ nuskambėjo lietuviškame filme „Išgyventi vasarą“, o gerbėjai mintinai skanduoja dainų žodžius pilnose koncertinėse salėse ir festivaliuose visoje šalyje.

 

X erdvė pradeda naują sezoną. Pokalbiai grįžta į savo gimtuosius namus – M. ir K. Petrauskų skyrių. Pokalbį moderuos Algirdas Šapoka ir Karolis Venclauskas.

 

Susitikimas vyks rugsėjo 24 d. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31):

 

  • 17.00 val. – ekskursijos po Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrių: krašteliu pažvelgsime į lietuvių muzikos istoriją bei pasivaikščiosime po memorialinį vienos iškiliausių Lietuvos muzikos asmenybių butą;
  • 18.00 val. – pokalbis su svečiu.

 

Renginys nemokamas.

 

Negalintys atvykti turės progą stebėti tiesioginę renginio transliaciją portale Kas vyksta Kaune.

 

Renginio rėmėjai: Biržų duona, tikri sūreliai URIGA

//

Renginio metu privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes, taip pat laikytis ne mažesnio nei 1 m atstumo nuo kitų asmenų, laikytis asmens higienos taisyklių.

 

📸 Renginys jo viešinimo tikslais gali būti fotografuojamas / filmuojamas. Jūsų atvykimas į renginį reikš sutikimą, jog muziejus gali tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

 

Renginys yra projekto „Kauno miesto muziejaus skaitmeninių kultūros produktų ir paslaugų pasiūlos didinimas“ dalis, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime