Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Lapkričio 21 d. 18 val.

X ERDVĖ: JURGA

Jos melodinga, jautri ir visada žinutę skleidžianti muzika pakeri mases – Jurgą myli daugybė klausytojų Lietuvoje ir visame pasaulyje. „Vienas nueitą kelią skaičiuoja metais, kitas – pasiekimais. Man tai – dainos, kurios žymi svarbius gyvenimo etapus ir įveiktus iššūkius“, – sako Jurga.

 

Prieš vos kelis mėnesius atlikėja nustebino išleidusi naują barokinės muzikos albumą „To the Sky“, kuris, pasak Jurgos, yra susijęs su tikėjimu ir bendravimu per muziką. O pavasarį dainininkė ketina išleisti dar vieną naują albumą.

 

Apie muziką ir joje atsispindintį gyvenimą – atviro, neformalaus pokalbio su Jurga metu X erdvėje.

 

Renginys vyks lapkričio 21 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).

 

Pokalbį moderuos Algirdas Šapoka.

 

Renginys – nemokamas.

 


 

X erdvė – Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje esanti bendros kūrybos (co-creative) erdvė, skirta jaunimui, norinčiam dalyvauti ir prisidėti prie Kauno kultūrinio gyvenimo pokyčių.

 

Čia gyvuoja muzika ir jaunimo iniciatyvos – kviečiame prisijungti (X erdvė M. ir K. Petrauskų namuose) ir erdvės turinį kurti kartu.

 

Erdvės lankymas – nemokamas. Muziejaus darbo metu erdvė yra atvira laisvalaikio veikloms: čia galima susitikti, bendrauti, išgerti kavos ar arbatos, mėgautis knygomis, klausytis plokštelių / kasečių, žaisti stalo žaidimus, groti pianinu ar ruošti namų darbus.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime