Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Lapkričio 21 d. 18 val.

X ERDVĖ: JURGA

Jos melodinga, jautri ir visada žinutę skleidžianti muzika pakeri mases – Jurgą myli daugybė klausytojų Lietuvoje ir visame pasaulyje. „Vienas nueitą kelią skaičiuoja metais, kitas – pasiekimais. Man tai – dainos, kurios žymi svarbius gyvenimo etapus ir įveiktus iššūkius“, – sako Jurga.

 

Prieš vos kelis mėnesius atlikėja nustebino išleidusi naują barokinės muzikos albumą „To the Sky“, kuris, pasak Jurgos, yra susijęs su tikėjimu ir bendravimu per muziką. O pavasarį dainininkė ketina išleisti dar vieną naują albumą.

 

Apie muziką ir joje atsispindintį gyvenimą – atviro, neformalaus pokalbio su Jurga metu X erdvėje.

 

Renginys vyks lapkričio 21 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).

 

Pokalbį moderuos Algirdas Šapoka.

 

Renginys – nemokamas.

 


 

X erdvė – Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje esanti bendros kūrybos (co-creative) erdvė, skirta jaunimui, norinčiam dalyvauti ir prisidėti prie Kauno kultūrinio gyvenimo pokyčių.

 

Čia gyvuoja muzika ir jaunimo iniciatyvos – kviečiame prisijungti (X erdvė M. ir K. Petrauskų namuose) ir erdvės turinį kurti kartu.

 

Erdvės lankymas – nemokamas. Muziejaus darbo metu erdvė yra atvira laisvalaikio veikloms: čia galima susitikti, bendrauti, išgerti kavos ar arbatos, mėgautis knygomis, klausytis plokštelių / kasečių, žaisti stalo žaidimus, groti pianinu ar ruošti namų darbus.

Daugiau renginių

12
12
ERNESTO KUCKAILIO KNYGOS „PARTIZANO ŽIEDAS“ PRISTATYMAS
12
12
KALĖDINĖ BENDRUOMENĖS ŠVENTĖ „ŽALIAKALNIO GIRLIANDA“
12
13
PARODOS „VLADISLOVAS STAREVIČIUS – ANIMACIJOS PIONIERIUS“ ATIDARYMAS
12
14
KALĖDINĖS ŽAISLIUKŲ DIRBTUVĖLĖS

Bendraukime