Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Vasario 28 d. 18 val.

X erdvė: KASETA

Antro susitikimo X erdvėje metu Irmantas Kašėta, geriau žinomas tiesiog kaip KASETA – beatmakeris ir garso dizaineris, bendradarbiaujantis su Šveicarijos leidybine kompanija „Haus&Baum“, prodiusuojantis repo atlikėjus bei grojantis savo muziką gyvai, papasakos apie semplavimą, muzikos kūrybą ir savo patirtis dirbant garso dizaineriu žaidimams.

 

Pasikalbėjimas – atviras, neoficialus ir neįpareigojantis. Kad būtų ką veikti, KASETA žada atsigabenti dalį savo įrangos (sempleriai, garso įrašymo technika), kurią bus galima vietoje išmėginti ir sužinoti, kaip kas veikia.

 

X erdvė – Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje esanti nauja bendros kūrybos (co-creative) erdvė mieste, skirta jaunimui, norinčiam dalyvauti ir prisidėti prie Kauno kultūrinio gyvenimo pokyčių.

 

Kviečiame prisijungti ir erdvės turinį kurti kartu – pasikviesti pokalbiui mylimiausius autorius ar atlikėjus, pristatyti savo kūrybą, rengti filmų peržiūras, kūrybos dirbtuves, mainytuvių vakarus ar plokštelių klausymosi sesijas.

 

Erdvės lankymas – nemokamas. Muziejaus darbo metu čia galima susitikti, bendrauti, išgerti kavos ar arbatos, mėgautis knygomis ir plokštelėmis, žaisti stalo žaidimus. Kas antrą ketvirtadienį muziejus veikia ilgiau – iki 21 val. vakaro. Tai laikas, skirtas būti drauge ar įgyvendinti kilusias iniciatyvas.

 

Renginys vyks vasario 28 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).

Daugiau renginių

11
28
TAU PASKAITA „LIETUVOS VISUOMENĖ PRIEŠ 100 METŲ: 1923 M. GYVENTOJŲ SURAŠYMAS“

Bendraukime