Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Gruodžio 16 d. 18 val.

X ERDVĖ: KĘSTUTIS JAKELIŪNAS

Dirigentas Kęstutis Jakeliūnas – puikiai pažįstamas kauniečiams kaip choro „Kamertonas“ dirigentas ir vokalinio ansamblio „ACUSTO“ meno vadovas, dainuojantis ne tik Kauno valstybiniame chore, bet įvairiuose vokaliniuose ansambliuose. Jis yra aktyvus Kauno kultūrinių renginių dalyvis, Dainų švenčių dirigentas, puikiai interpretuojantis tiek klasikinę, tiek šiuolaikinę chorinę muziką.

 

Šiauliai, Klaipėda, Vilnius ir Kaunas – tik keletas K. Jakeliūno biografijos miestų, nes kaip aktyvus chorų vadovas bei narys yra koncertavęs daugybėje pasaulio miestų. Jo diriguojamos choro „Kamertonas“ ir vokalinio ansamblio „ACUSTO“ programos pelno apdovanojimus chorų konkursuose, yra giriamos klausytojų bei muzikologų.

 

X erdvėje – pokalbis su dirigentu Kęstučiu Jakeliūnu. Pokalbį moderuos Aušra Strazdaitė-Ziberkienė ir Karolis Venclauskas.

 

Dėl susiklosčiusios pandeminės situacijos, kviečiame renginį stebėti virtualiai – tiesioginė pokalbio transliacija portale „Kas vyksta Kaune” vyks gruodžio 16 d. 18 val.

 

Renginio rėmėjai:

Biržų duona

Tikri sūreliai URIGA

 

Renginys yra projekto „Kauno miesto muziejaus skaitmeninių kultūros produktų ir paslaugų pasiūlos didinimas“ dalis, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime