Juozo Gruodžio skyrius

Birželio 25 d. 18 val.

X ERDVĖ: KLUBAS „LEMMY“

X erdvė vasaros metu keliasi į Juozo Gruodžio namus ir tęsia turėjusių vykti pokalbių ciklą. Žymaus tarpukario architekto F. Vizbaro projektuoto, medinį dvarelį primenančio namo aplinkoje klausysimės didžėjų grojimų ir šnekėsimės su tikrais Lietuvos roko ir metalo scenos veteranais.

 

2016 metais Kaune duris atvėręs klubas „Lemmy“ – alternatyvios muzikos erdvė. Užgimęs iš idėjos ir meilės muzikai, šiandien klubas suburia tarptautinio lygio grupes bei ilgaplaukius iš visų Lietuvos pakampių.

 

Klubas „Lemmy“ buvo atvertas puikiai žinomų roko / metalo scenos aktyvistų, kurių juodo darbo dėka Kaunas dabar yra ryškiausias Lietuvos miestas šioje scenoje. Vyrukai aukoja savo asmeninį laiką ir pinigus tam, kad jų idėja važiuotų toliau, ir per 4 metus jau spėjo užauginti jaunąją neformalų kartą.

Pokalbyje dalyvaus klubo vadybinė komanda: Simonas Jurkevičius, Darius Šatras, Rosvaldas Sarapinas, Nerijus Vorobėjus, Simonas Jankauskas. Pokalbį moderuos Algirdas Šapoka ir Karolis Venclauskas.

 

Susitikimas vyks birželio 25 d. Kauno miesto muziejaus J. Gruodžio skyriuje (Salako g. 18):

18 val. – renginio pradžia, Kauno miesto muziejaus ir „Lemmy“ didžėjų grojimai, ekskursijos;
20 val. – pokalbis su klubo „Lemmy“ įkūrėjais, Lietuvos sunkiosios muzikos scenos aktyvistais.

Renginys nemokamas.

 

//

 

❗ Dėmesio ❗ Automobilių stovėjimo vietos prie J. Gruodžio skyriaus bus skirtos tik aptarnaujančiam transportui. Dalyviams automobilius statyti rekomenduojame šalia esančioje Jonavos gatvėje.

 

//

 

Renginyje prašome laikytis ne mažesnio nei 1 m atstumo nuo kitų dalyvių. Dėl mūsų visų bendro saugumo rekomenduojame dėvėti apsaugines veido kaukes.

Jeigu jums pasireiškė ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas, kt.) prašome į renginį nevykti.

 

Renginys jo viešinimo tikslais gali būti fotografuojamas / filmuojamas. Jūsų atvykimas į renginį reikš sutikimą, jog muziejus gali tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

 

Renginys yra projekto „Kauno miesto muziejaus skaitmeninių kultūros produktų ir paslaugų pasiūlos didinimas“ dalis, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime