Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Sausio 30 d. 18 val.

X ERDVĖ: LIZDAS SOUND INSTITUTE

„Lizdas“ per 4–5 savo gyvenimo metus išaugo į esminį ir ryškiausią Kauno elektroninės muzikos bei naktinio gyvenimo tašką. Buvusiose Mykolo Žilinsko dailės galerijos kavinės patalpose įsikūręs klubas, anksčiau vadinęs save naktiniu baru, kiekvieną penktadienį ir šeštadienį iki paryčių šokdina ištvermingiausius miesto gyventojus.

 

Ši nepataikaujančiu skoniu muzikai pasižyminti vieta sutraukia intelektualiausius, spalvingiausius naktinio gyvenimo klajūnus. Kiekvieną savaitgalį į Kauno elektroninės muzikos bendruomenės narių Žilvino Širkos (Roads) ir Manto Pakelčio (Pako) įkurtą klubą atskrenda žymūs, tarptautinį statusą turintys didžėjai, selektoriai ar elektroninės muzikos prodiuseriai.

 

„Lizdas“, pasižymintis lakoniškai minimalistišku interjeru, tampa prieglobščiu stipriausiems vakarėliams mieste, kurių metu fotoaparatai griežtai padedami į šalį. Dienos metu užmaskuotas įėjimas atveria savo sunkias plienines duris tik sutemus, o vienintelis ženklas apie egzistavimą yra apskritimas su logotipu, šviečiantis ant artimiausios baro sienos.

 

Pokalbiui apie naktinio Kauno gyvenimą į X erdvę užsuks klubo įkūrėjai Žilvinas Širka, Mantas Pakeltis ir klubo programos vadybininkas Šarūnas Šimaitis (Less Feeling, LSAR).

 

Pokalbį moderuos Algirdas Šapoka.

 

Renginys vyks sausio 30 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31). Renginys nemokamas.

Daugiau renginių

11
28
TAU PASKAITA „LIETUVOS VISUOMENĖ PRIEŠ 100 METŲ: 1923 M. GYVENTOJŲ SURAŠYMAS“

Bendraukime