Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Liepos 17 d. 13 val.

X ERDVĖ: LUKAS PILKAUSKAS

Liepos 17 d. švęsime Gatvės muzikos dieną. Prie jos minėjimo prisijungiame ir mes! Šeštadienio popietę kviečiame užsukti į Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrių ir susipažinti su jaunu kūrėju iš Kauno – Luku Pilkausku.

 

Lukas neseniai išleido pirmąjį savo asmeninį mini albumą (EP) pavadinimu „Sodų dainos“. X erdvės renginio metu ne tik kalbėsimės su atlikėju apie jo muziką ir kūrybinius planus, bet ir galėsime išgirsti jo gyvai atliekamų kūrinių.

 

Luko kuriama muzika – tai romantiškas lofi, dream pop ir indie mišinys, kurio išties trūko lietuviškoje muzikoje. Pradėjęs nuo mėgstamos muzikos cover‘ių ir lietuviškų bei angliškų dainų mash-up‘ų, Lukas Pilkauskas šiemet pristatė savo kūrybos dainų. Jų besiklausant jaučiama tam tikra nostalgija mažam sodui priemiestyje, lėtam gyvenimui, gaiviems vasaros vakarams bei draugų susibūrimams – trumpiau tariant – šilumai ir laisvei, kurių buvome taip išsiilgę. „Sodų dainos“ išleistos ne tik skatmeniniu formatu, vinilinėmis plokštelėmis, bet ir jau retai bepasitaikančiomis kasetėmis.

 

Pokalbis vyks gyvai liepos 17 d. 13 val. M. ir K. Petrauskų namuose (K. Petrausko g. 31). Pokalbį moderuos muziejininkė Silvija Burbaitė.

 

Prieš ir po pokalbio, 12 val. ir 14.30 val., vyks nemokamos ekskursijos po muziejaus ekspozicijas. Kviečiame dalyvauti!

 

Renginys nemokamas, Galimybių pasas nėra reikalingas, dalyvių registracija vyks vietoje. Renginio įrašą bus galima peržiūrėti ir muziejaus Facebook puslapyje.

 

Renginio rėmėjai: tikri sūreliai „Uriga

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime