Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Spalio 15 d. 17 val.

X ERDVĖ: MANTAS BENDŽIUS

Mantas Bendžius – aktorius ir atlikėjas, naujas vardas muzikos scenoje ir nenaujas teatre.

 

Aktoriaus kelią pradėjęs Jurbarko vaikų ir jaunimo teatre „Vaivorykštė”, Mantas dabar lipa ant didžiausių Lietuvos teatrų scenų, koncertuoja su Vidu Bareikiu, o visai neseniai pradėjo ir solinę muzikinę karjerą.

 

Jurbarkietis karantino metu išleido akustinį dainų projektą, kuriame pristatė tris dainas kartu su meniniais vaizdo klipais, o vasarą – aktyviai koncertavo: aplankė 13 Lietuvos miestų, viešosiose erdvėse surengė net 25 pasirodymus.

 

X erdvėje – ne tik šiltas, nostalgijos kupinas pokalbis, bet ir svečio mini akustinis koncertas. Pokalbį moderuos Karolis Venclauskas ir Aušra Strazdaitė-Ziberkienė.

 

Susitikimas vyks spalio 15 d. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31):

 

17.00 val. – ekskursijos po Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrių: krašteliu pažvelgsime į lietuvių muzikos istoriją bei pasivaikščiosime po memorialinį vienos iškiliausių Lietuvos muzikos asmenybių butą;

 

18.00 val. – pokalbis su svečiu.

 

Renginys nemokamas.

 

Negalintys atvykti turės progą stebėti tiesioginę renginio transliaciją portale „Kas vyksta Kaune“.

 

Renginio rėmėjai: Biržų duona, Tikri sūreliai URIGA

 

//

 

Renginio metu privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes, taip pat laikytis ne mažesnio nei 1 m atstumo nuo kitų asmenų, laikytis asmens higienos taisyklių.

 

📸 Renginys jo viešinimo tikslais gali būti fotografuojamas / filmuojamas. Jūsų atvykimas į renginį reikš sutikimą, jog muziejus gali tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

 

Renginys yra projekto „Kauno miesto muziejaus skaitmeninių kultūros produktų ir paslaugų pasiūlos didinimas“ dalis, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime