Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Birželio 21 d. 18 val.

X erdvė: Marijus Berenis

Šį kartą X erdvėje – buvęs grupės ŽAS narys, TV ir radijo laidų vedėjas Marijus Berenis.

 

Jis – ilgametis radijo stoties M-1 laidų vedėjas (Marazas), LNK televizijos muzikinio realybės šou „Kelias į žvaigždes“ vadybininkas, taip pat rengė ir vedė laidas Tango TV ir Lrytas TV televizijose. M. Berenis taip pat vaidino lietuviškuose TV serialuose „Kartu“, „Nekviesta meilė“, „Prokurorai“, o šiuo metu yra radijo stoties „Lietus“ darbuotojas, laidų autorius, vedėjas ir muzikos redaktorius. M. Berenio pomėgiai: sveika mityba, kelionės, aktyvus laisvalaikis, teologija, filosofija.

 

Atvirą pašnekesį su svečiu moderuos Algirdas Šapoka – vienas iš žurnalo „Kaunas pilnas kultūros“ autorių.

 

Renginys vyks birželio 21 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).

 

Renginys – nemokamas!

X erdvė – Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje esanti nauja bendros kūrybos (co-creative) erdvė mieste, skirta jaunimui, norinčiam dalyvauti ir prisidėti prie Kauno kultūrinio gyvenimo pokyčių.

 

Čia gyvuoja muzika ir jaunimo iniciatyvos – kviečiame prisijungti (X erdvė M. ir K. Petrauskų namuose) ir erdvės turinį kurti kartu!

 

Erdvės lankymas – nemokamas. Muziejaus darbo metu erdvė yra atvira laisvalaikio veikloms: čia galima susitikti, bendrauti, išgerti kavos ar arbatos, mėgautis knygomis, klausytis plokštelių / kasečių, žaisti stalo žaidimus, groti pianinu ar ruošti namų darbus.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime