Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

2021 m. gruodžio 16 d. 18 val.

X ERDVĖ: RAKIJA KLEZMER ORKESTAR

Žiemai tvirtu žingsniu įžengus į Kauną, vis labiau norisi pajudėti ir sušilti, o grupės „Rakija Klezmer Orkestar“ pavadinimas iš karto nuteikia šokiui ir linksmybėms!

 

Šiame paskutiniame X erdvės pokalbyje kviečiame susitikti su jaunais, profesionaliais ir ugningais muzikantais, jau septynerius metus grojančiais tradicinę žydų ir Balkanų tautų muziką. „Rakija Klezmer Orkestar“ siekia įprasminti žydų kultūrinį paveldą, groja tradicinę žydų vestuvių muziką klezmer žydų istorijai svarbiose Lietuvos vietose. Nuo 2019 metų vykdydami unikalų projektą jie siekia apkeliauti kuo daugiau Lietuvos miestų ir miestelių.

 

Susitikę kalbėsimės rimtomis ir ne visai rimtomis temomis, o jeigu svarstote, ar išgirsite ir muzikos – ateikite ir pamatysite!

 

Renginys vyks gruodžio 16 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31). Pokalbį moderuos muziejininkė dr. Aušra Strazdaitė-Ziberkienė. Renginys nemokamas.

 

Registracija į renginį vyksta tel. +370 696 75 737 ir el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt.

 

Renginys organizuojamas laikantis visų galiojančių saugumo reikalavimų. Jame galės dalyvauti asmenys, pateikę Galimybių pasą ar kitą galiojantį dokumentą, įrodantį vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime