Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Lapkričio 5 d. 18 val.

X ERDVĖ: SHISHI

Grupė „shishi“ – trys merginos, trys balsai, bosas, būgnai ir gitara.

 

„shishi“ susikūrė 2017 m., po metų pristatė debiutinį albumą „NA x 80“, o 2019 m. pradžioje jau buvo nominuota M.A.M.A. apdovanojimų „Metų alternatyvos“ kategorijoje. Merginos į lietuvišką sceną atnešė grrrl power energiją, kurią perteikia spalvingi jų dainų tekstai ir melodijos.

 

Trio kūryboje pinasi rap, trash, lo-fi, surf, soul muzikos stiliai pabarstyti blizgučiais ir vaikišku naivumu. Grupė muzikantėms kartu yra ir kūrybinių ieškojimų manifestacija. Sunkiai į konkretaus žanro rėmus telpančios merginos teigia, jog groja muziką, kurią ir pačios mėgsta klausyti.

 

X erdvėje – pokalbis su „shishi“ trijule: Dominyka Krisčiūnaite (bosinė gitara, vokalas), Giedre Nalivaikaite (el. gitara, vokalas) bei neseniai prie grupės prisijungusia Kamile Griušyte (būgnai, vokalas). Pokalbį moderuos Algirdas Šapoka ir Karolis Venclauskas.

 

Susitikimas vyks lapkričio 5 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31):

 

Renginys nemokamas.

 

Negalintys atvykti turės progą stebėti tiesioginę renginio transliaciją portale „Kas vyksta Kaune“.

Renginio rėmėjai:

Biržų duona

Tikri sūreliai „URIGA

 

//

 

Dėl jūsų pačių saugumo, prie durų bus vykdoma dalyvių registracija. Jūsų duomenys bus tvarkomi tik COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais; muziejaus saugomi 21 d. po įvykusio renginio.

 

Renginio metu privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes, taip pat laikytis ne mažesnio nei 1 m atstumo nuo kitų asmenų, laikytis asmens higienos taisyklių.

 

Renginys jo viešinimo tikslais gali būti fotografuojamas / filmuojamas. Jūsų atvykimas į renginį reikš sutikimą, jog muziejus gali tvarkyti Jūsų asmens duomenis.

 

Renginys yra projekto „Kauno miesto muziejaus skaitmeninių kultūros produktų ir paslaugų pasiūlos didinimas“ dalis, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“
12
20
Y. ISHII KONCERTAS-PASKAITA „JUOZAS GRUODIS IR JO LAIKAI: LIETUVA IR JAPONIJA“

Bendraukime