Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Sausio 31 dieną, 18 val.

X erdvės atidarymas su Golden Parazyth

Kauno miesto muziejus drąsiai keičiasi ir į pagalbą kviečiasi aktyvų jaunimą! Atsinaujinęs Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrius atidaro naują bendros kūrybos (co-creative) erdvę mieste, skirtą jaunimui, norinčiam dalyvauti ir prisidėti prie Kauno kultūrinio gyvenimo pokyčių.

 

M. ir K. Petrauskų namuose esanti erdvė kasmet turės vis kitą, įkvepiančio žmogaus ar įvykio tematiką. Kadangi 2019-ieji – Juozo Naujalio metai, šiemet čia vyraus ne tik muzika, bet ir daugybė įvairių veiklų, kuriomis pasižymėjo žymusis kompozitorius.

 

Pirmasis pasikalbėjimas erdvėje vyks kartu su Golden Parazyth – lietuvių elektroninės muzikos grupe, rudenį pristačiusia naują albumą „Sad human“. Partners in crime – Giedrius Širka ir Aurimas Vilkišius – yra ne tik atsidavę muzikai, bet ir palaiko miesto budinimą iš letargo miego tapę Kaunas 2022 ambasadoriais. Pokalbį plėtos žurnalistas, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys.

 

Kviečiame aktyvų jaunimą kurti erdvės turinį kartu – pasikviesti pokalbiui mylimiausius autorius ar atlikėjus, pristatyti savo kūrybą, rengti filmų peržiūras, kūrybos dirbtuves, mainytuvių vakarus ar plokštelių klausymosi sesijas. Renginio metu taip pat kviesime nežinomą X paversti žinomu – siūlyti ir išrinkti pavadinimą erdvei.

 

Erdvės lankymas – nemokamas. Muziejaus darbo metu čia bus galima susitikti, bendrauti, išgerti kavos ar arbatos. Be erdvėje jau esančių sėdmaišių ir pianino, čia atsiras mobilūs baldai, patefonas, knygos ir plokštelės, stalo žaidimai. Tikimės, kad ši erdvė taps nuolat augančia ir besikeičiančia pagal Jūsų poreikius.

 

Kas antrą ketvirtadienį muziejus veiks ilgiau – iki 21 val. vakaro. Tai laikas, skirtas būti drauge ar įgyvendinti kilusias iniciatyvas.

 

Erdvės atidarymas vyks sausio 31 dieną, 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).

Daugiau renginių

03
04
LIETUVIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS
03
11
KOVO 11-OJI KAUNO MIESTO MUZIEJUJE
03
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: SKAMBANČIOS VELYKOS

Bendraukime