Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Gruodžio 7 d. 11–14 val.

ŽALIAKALNIO KALĖDŲ GIRLIANDOS DIRBTUVĖS

Gruodžio 7 d. 11–14 val. M. ir K. Petrauskų skyriuje vyks Žaliakalnio Kalėdų girliandos dirbtuvės. Kviečiame papuošti Kalėdų eglutę bendru žaliakalniečių kūriniu – iš juostelių sujungta girlianda. Prisijungti gali visi, nuo mažiausio iki didžiausio, nuo Žaliakalnyje visą gyvenimą gyvenančio iki čia tik mintimis atklystančio!

 

Girliandos gamybos technika – tarpukario įkvėpta idėja – iš burbuliukais sujungtų juostelių gimstanti spalvinga puošmena. Atsižvelgiant į tai, kad Kalėdų eglutė stovės lauke, girlianda bus gaminama iš lipnios plėvelės (dėkojame UAB Lipnus už padovanotą medžiagą), ją klijuojant ant sukarpytų buteliukų juostelių.

 

Priemonėmis (juostelėmis, segtuvais) pasirūpinsime mes, tačiau prašome atsinešti bent keletą tuščių vandens buteliukų. Nesijaudinkite, naudingu patarimu ar padrąsinimu, kaip gaminti girliandą, taip pat pasidalinsime.

 

Kartu papuoštą Žaliakalnio eglutę įžiebsime gruodžio 12 d. 17 val. Kalėdinė bendruomenės šventė „Žaliakalnio girlianda“ metu. Laukiame visų – dalinsimės bendryste, kūryba ir jaukiais pokalbiais!

Daugiau renginių

11
28
TAU PASKAITA „LIETUVOS VISUOMENĖ PRIEŠ 100 METŲ: 1923 M. GYVENTOJŲ SURAŠYMAS“

Bendraukime