Kauno miesto muziejus

2021 m. gruodžio 3–17 d.

ŽMONIŲ SU NEGALIA MĖNUO KAUNO MIESTO MUZIEJUJE

Kauno miesto muziejus žmones su negalia bei juos lydinčius asmenis (vienam asmeniui – vienas lydintysis) visus metus kviečia muziejaus skyriuose lankytis nemokamai, o 2021 m. gruodžio mėnesį – ir sudalyvauti specialiuose nemokamuose edukaciniuose užsiėmimuose:

 

🔵 Gruodžio 3 dieną, 17 val., Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius (L. Zamenhofo g. 12) kviečia regėjimo negalią turinčius žmones bei juos lydinčius asmenis į nemokamą edukacinį užsiėmimą „Liaudies muzikos instrumentų šalyje“. Ekspozicija pritaikyta asmenims su regėjimo negalia. Taip pat turime keltuvą, skirtą asmenims su judėjimo negalia.

Registracija: +370 694 20 643, tm.kasa@kaunomuziejus.lt.

 

🔵 Gruodžio 4 dieną, 12 val., Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius (L. Zamenhofo g. 12) kviečia judėjimo negalią turinčius žmones bei juos lydinčius asmenis į nemokamą edukacinį užsiėmimą „Kaip gimsta skudutis“. Jūsų patogumui skirtas keltuvas. Ekspozicija taip pat pritaikyta ir asmenims su regėjimo negalia.

Registracija: +370 694 20 643, tm.kasa@kaunomuziejus.lt

 

🔵 Gruodžio 4 dieną, 14 val., Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyrius (L. Zamenhofo g. 12) kviečia regėjimo negalią turinčius žmones, juos lydinčius asmenis ir visus kitus į nemokamą edukacinį užsiėmimą „Liaudies muzikos instrumentų šalyje“. Užsiėmimo metu sieksime griauti socialinius barjerus ir sukurti aplinką empatijos bei atjautos kupinam ryšiui gilinti – susipažįstant su lietuvių liaudies muzikos instrumentais vienodomis sąlygomis, naudojantis ne rega, o kitais kūno pojūčiais. Ekspozicija pritaikyta asmenims su regėjimo negalia.

Registracija: +370 694 20 643, tm.kasa@kaunomuziejus.lt

 

🔵 Gruodžio 11 dieną, 11 val., kviečiame visus į naujo etnomuzikinio animacinio filmuko „TI TA TO“ peržiūrą (L. Zamenhofo g. 4). „TI TA TO“ animacinis filmukas – tai kelionė į garsų pasaulį, kuriame persipina gamtos ir žmogaus sukurta muzika. Jame skamba tradiciniai muzikos instrumentai: skudučiai, kanklės, būgnas ir kt. Vaizdingas ir muzikalus instrumentų įtraukimas į animaciją ne tik sudomins mažuosius žiūrovus, bet ir padės atskleisti muzikos instrumentų grožį!

Pristatymas pritaikytas žmonėms turintiems klausos negalią (su vertimu į lietuvių gestų k.). Žmonių su judėjimo negalia patogumui skirtas keltuvas. Registracija vykdoma vietoje.

 

🔵 Gruodžio 14 dieną Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrius (K. Petrausko g. 31) kviečia judėjimo negalią turinčius žmones bei juos lydinčius asmenis į edukacinį užsiėmimą „Grožio paslaptys pagal Kiprą Petrauską“. Užsiėmimai vyks 13 val. (vaikams) ir 17 val. (suaugusiems). Jūsų patogumui skirtas specialus keltuvas.

Registracija: +370 696 75737, mkp.kasa@kaunomuziejus.lt

 

🔵 Gruodžio 17 dieną Kauno miesto muziejaus Pilies skyrius (Pilies g. 17) kviečia protinę negalią turinčius žmones bei juos lydinčius asmenis į edukacinį užsiėmimą „Nulipdyk koklį pilyje“. Užsiėmimai vyks 13 val. (vaikams) ir 17 val. (suaugusiems).

Registracija: +370 687 55 263, pilis.kasa@kaunomuziejus.lt.

 

Dalyvavimas renginiuose nemokamas. Renginiai organizuojami laikantis visų galiojančių saugumo reikalavimų. Juose gali dalyvauti asmenys, pateikę Galimybių pasą ar kitą galiojantį dokumentą, įrodantį vakcinacijos, persirgimo ar atlikto tyrimo neigiamo rezultato faktą.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“

Bendraukime