X erdvė

X erdvė – Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje esanti nauja bendros kūrybos (co-creative) erdvė mieste, skirta jaunimui, norinčiam dalyvauti ir prisidėti prie Kauno kultūrinio gyvenimo pokyčių.

 

Erdvėje kas mėnesį vyksta muzikiniai pašnekesiai su muzikos kūrėjais ir atlikėjais. Su jaunimu X erdvėje susitikti jau spėjo M.A.M.A. Metų alternatyvos apdovanojimą laimėję Golden Parazyth ir Ramūno Zilnys, grupės BALTASIS KIRAS lyderis Tautvydas Paulius Augustinas, džiazo virtuozas Arnas Mikalkėnas bei beatmaker’is ir garso dizaineris KASETA. Dėmesio sulaukęs neformalių pokalbių su muzikos kūrėjais formatas nėra apibrėžtas ar surežisuotas, dėl to kiekvienas susitikimas yra įtraukiantis ir nenuspėjamas.

 

Kviečiame prisijungti ir erdvės turinį kurti kartu – pasikviesti pokalbiui mylimiausius autorius ar atlikėjus, pristatyti savo kūrybą, rengti filmų peržiūras, kūrybos dirbtuves, mainytuvių vakarus ar plokštelių klausymosi sesijas.

 

 

Erdvės lankymas – nemokamas. Muziejaus darbo metu čia galima susitikti, bendrauti, išgerti kavos ar arbatos, mėgautis knygomis ir plokštelėmis, žaisti stalo žaidimus.

 

Erdvė įsikūrusi Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).

 

Darbo laikas: II–V 10.00–18.00 val., VI 10.00–17.00 val.

į viršų

Bendraukime