Close this search box.
Close this search box.

Praktinė informacija apie atvykimą į Kauno rotušę ir jos lankymą

Puslapio turinys

Paspauskite ant jus dominančios temos.

Atvykimas

Jei į muziejų atvykstate automobiliu: įvažiavimas į Kauno senamiestį ir automobilio stovėjimas jo teritorijoje yra mokamas (prie rotušės – oranžinė zona: 1 val. – 2,5 Eur.; kitur – raudonoji zona: 1 val. – 2 Eur), artimiausia mokama automobilių stovėjimo aikštelė yra šalia Kauno pilies (mėlynoji zona: 1 val. – 1 Eur).

Jei atvykstate viešuoju transportu:

Artimiausios stotelės:

• Kauno pilis. Galima atvykti 2, 5, 7, 10, 10A, 11 troleibusais, 6B, 20, 21, 22, 23, 31, 31A, 35A, 37, 39, 40, 44, 46, 47, 48, 49, 57 autobusais.
  • Karaliaus Mindaugo pr. Galima atvykti 6, 6A, 6B, 18, 20, 22, 26, 31, 31A, 42 autobusais.
  • Vilniaus g. Šioje stotelėje stoja 1, 2, 5, 7, 14, 15 troleibusai ir 23, 29, 35, 35A, 37, 39, 40, 46, 47, 57 autobusai.

Pritaikymas judėjimo negalią turintiems asmenims

Muziejaus ir ekspozicijų lankymas pritaikytas judėjimo negalią turintiems asmenims – ties aukštesniais slenksčiais įrengti pandusai, į visus pastato aukštus kelia liftas (matmenys: 108 x 80 cm; durų plotis 66 cm). Dėl architektūrinės pastato specifikos ir paveldinio statuso patekimas į kai kurias erdves gali kelti iššūkių, todėl tų dalių turinys yra pateiktas NFC žymoje „Negalintiems patekti“. Į pastatą galima patekti tik per rotušės aikštę, tad atkreipiame dėmesį, kad jos grindinys yra nelygus.

Daugiau informacijos teikiama tel. nr. +370 658 75 715.

Pritaikymas regos negalią turintiems asmenims

Muziejaus ir ekspozicijos lankymas pritaikytas žmonėms su regos negalia: stendai turi taktilinių elementų, per ekspoziciją lydi audiogidas, kai kuriuose stenduose tam tikri jų elementai apibūdinti garsiniu vaizdavimu. Dėl architektūrinės pastato specifikos ir paveldinio statuso patekimas į kai kurias erdves gali kelti iššūkių, todėl rekomenduojame muziejų lankyti ne pavieniui. Jei reikės pagalbos – mes pasiruošę padėti!

Daugiau informacijos teikiama tel. nr. +370 658 75 715.

Pritaikymas klausos negalią turintiems asmenims

Muziejaus ir ekspozicijos lankymas pritaikytas žmonėms su klausos negalia: informacija apie ekspozicijos dalis pateikiama lietuvių gestų kalba, garso įrašai stenduose subtitruojami. Pastebėję trūkumus – dalinkitės savo pastabomis su mumis. Mes siekiame kuo malonesnio apsilankymo visiems.

Daugiau informacijos teikiama tel. nr. +370 658 75 715.

Ekspozicijos lankymas su KMM skaitmeniniu vedliu

Išplėstinį ekspozicijos ir kintančių parodų pasakojimą siūlome pažinti mobiliuoju telefonu – įrenginiu nuskenuojant ekspozicijoje esančias NFC žymas. Kad lankymasis būtų jums kuo patogesnis kviečiame su savimi turėti ne tik telefoną, bet ir jam tinkančias ausines.

KMM skaitmeninis vedlys prieinamas įrenginiams su iOS ir Android operacinėmis sistemomis. Programėlę parsisiųsti galite nemokamai App Store ir Google Play paieškoje suvedę jos pavadinimą – KMM.

Civilinė metrikacija

Šiuo metu Civilinė metrikacija Kauno rotušėje nedirba ir santuokų registracija čia nevyksta. Santuokos registravimo klausimais kviečiame kreiptis į Civilinę metrikaciją tel. +370 37 42 45 61.

Turite klausimų ar pastebėjimų?

Skambinkite tel. +370 658 75 715

arba