Close this search box.
Close this search box.

Edukacinės popietės vaikams: vasaros atostogos

2024 08 20

Visos vietos

Visi muziejaus padaliniai

Kaina

15.00 €
Kaip ir kiekvienais metais, kviečiame 7–11 m. vaikus turiningai praleisti vasaros atostogas muziejuje! Mūsų edukatoriai lauks jūsų su nuotaikingomis kūrybinėmis ir pažintinėmis veiklomis.

LIEPA

🔸 Liepos 23 d. 13–17 val. susitikime Miko ir Kipro Petrauskų namuose (K. Petrausko g. 31), kur susipažinsite su muzikos ir teatro pasauliu: žaisite muzikinį žaidimą, kuriame gilinsitės į operos paslaptis ir su Natuku ieškosite pasiklydusios Pauzės, tyrinėsite Valstybės teatro užkulisius bei dalyvausite dainininko Kipro Petrausko vardinio muilo dirbtuvėlėse.

Registracija tel.: +370 696 75 737
Adresas: K. Petrausko g. 31

Skyriuje yra keltuvas, skirtas žmonėms su judėjimo negalia.

🔸 Liepos 24 d. 13–17 val. Kauno pilyje (Pilies g. 17) susipažinsite su ilga Kauno pilies istorija, išbandysite savo taiklumą tapdami šauliais lankininkais, visi kartu ieškosite valdovų paslėpto lobio, išmoksite žaisti pilies gyventojų mėgtą senovinį stalo žaidimą.

Registracija tel.: +370 687 55 263
Adresas: Pilies g. 17

🔸 Liepos 25 d. 13–17 val. kviečiame apsilankyti Juozo Gruodžio namuose (Salako g. 18). Čia lauks pažintis su kompozitoriumi Juozu Gruodžiu, drauge spręsime kryžiažodžius, aktyviai leisime laiką šokiuose pagal muziko kūrinį „Aguonėlės“, o vėliau namų šeimininko įveistame sode ieškosime ypatingo lobio.

Registracija tel.: +370 611 62 789
Adresas: Salako g. 18

🔸 Liepos 26 d. 13–17 val. edukacinių popiečių savaitę užbaigsime Tautinės muzikos muziejuje (L. Zamenhofo g. 12), kur išbandysite liaudies muzikos instrumentus, o vieną iš jų – skudutį – net ir pasigaminsite. Taip pat pakviesime paklausyti muzikos ir… nupiešti muzikinį žemėlapį.

Registracija tel.: +370 694 20 643
Adresas: L. Zamenhofo g. 12

Skyriuje yra keltuvas, skirtas žmonėms su judėjimo negalia. Skyriaus ekspozicija iš dalies pritaikyta asmenims su regėjimo negalia.

RUGPJŪTIS

🔸 Rugpjūčio 20 d. 13–17 val. apsilankyti kvies atsinaujinusi Kauno rotušė (Rotušės a. 15), kur sužinosite Kauno pavadinimo kilmę ir patys kursite padavimų knygą, susipažinsite su penkiais svarbiausiais pojūčiais ir jų padedami tyrinėsite miestą, o kūrybinėse dirbtuvėlėse pasigaminsite puikų aksesuarą – dekoruotą maišelį.

Registracija tel.: +370 610 82 503
Adresas: Rotušės a. 15

Skyriaus ekspozicija iš dalies pritaikyta asmenims su judėjimo negalia, regos negalia ir klausos negalia.

🔸 Rugpjūčio 21 d. 13–17 val. susitikime Miko ir Kipro Petrauskų namuose (K. Petrausko g. 31), kur susipažinsite su muzikos ir teatro pasauliu: žaisite muzikinį žaidimą, kuriame gilinsitės į operos paslaptis ir su Natuku ieškosite pasiklydusios Pauzės, tyrinėsite Valstybės teatro užkulisius bei dalyvausite dainininko Kipro Petrausko vardinio muilo dirbtuvėlėse.

Registracija tel.: +370 696 75 737
Adresas: K. Petrausko g. 31

Skyriuje yra keltuvas, skirtas žmonėms su judėjimo negalia.

🔸 Rugpjūčio 22 d. 13–17 val., baigiantis vasarai, Tautinės muzikos muziejaus (L. Zamenhofo g. 12) edukatorius vaikus kviečia neprarasti ūpo ir paskutines vasaros dieneles praleisti muziejuje! Kartu pasinersime į nepamirštamus nuotykius muzikos garsų pasaulyje, šokių ir žaidimų sūkurį, susipažinsime su lietuvių liaudies tradiciniais muzikos instrumentais, juos išbandysime, o unikalų instrumentą – skudutį – pasigaminsime meistro dirbtuvėlėse!

Registracija tel.: +370 694 20 643
Adresas: Zamenhofo g. 12

🔸 Rugpjūčio 23 d. 13–17 val. Kauno pilyje (Pilies g. 17) susipažinsite su ilga Kauno pilies istorija, išbandysite savo taiklumą tapdami šauliais lankininkais, visi kartu ieškosite valdovų paslėpto lobio, išmoksite žaisti pilies gyventojų mėgtą senovinį stalo žaidimą.

Registracija tel.: +370 687 55 263
Adresas: Pilies g. 17