Close this search box.
Close this search box.

Edukacinės popietės vaikams: rudens atostogos

2024 10 29

Visos vietos

Kauno miesto muziejus

Kaina

15.00 €
Kaip ir kiekvienais metais, kviečiame 7–11 m. vaikus turiningai praleisti rudens atostogas muziejuje! Mūsų edukatoriai lauks jūsų su nuotaikingomis kūrybinėmis ir pažintinėmis veiklomis.

▪️ Spalio 29 d. 13–17 val. visų laukiame Tautinės muzikos muziejuje (L. Zamenhofo g. 12).

Leisimės į paslaptingą lietuvių liaudies muzikos instrumentų šalį, kurioje susitiksime su įvairiausiais instrumentais, kuriuos ne tik galėsime pačiupinėti, bet ir išbandyti. O vėliau leisimės į instrumentų dirbtuvėles ir pasileisime į šokių ir žaidimų sūkurį, tad sėdėti nebus kada!

Registracija tel.: +370 694 20 643
Adresas: L. Zamenhofo g. 12, Kaunas

Skyriuje yra keltuvas, skirtas žmonėms su judėjimo negalia.

▪️ Spalio 30 d. 13–17 val. susitikime Miko ir Kipro Petrauskų namuose (K. Petrausko g. 31).

Vaikščiodami po operos solisto Kipro Petrausko butą, išgirsime linksmų Mikaliuko ir Cypruko istorijų ir sužinosime, kaip jų svajonės tapti muzikais tapo tikrove. Taip pat keliausime į Valstybės teatrą, kur gaminsime teatrinius kostiumus ir, klausydamiesi baleto garsų, piešime muzikinį žemėlapį.

Registracija tel.: +370 696 75 737
Adresas: K. Petrausko g. 31, Kaunas

Skyriuje yra keltuvas, skirtas žmonėms su judėjimo negalia.

▪️ Spalio 31 d. 13–17 val. apsilankyti kvies atsinaujinusi Kauno rotušė (Rotušės a. 15).

Čia pasigaminsite savo laivelį ir sužinosite, kuo svarbus gyvenimas mieste tarp didžiųjų upių Nemuno ir Neries, taip pat pažinsite miestą penkiais pojūčiais, o kūrybinių dirbtuvėlių metu sužinosite, kaip teatras susijęs su Kauno rotuše, o taip pat patys pasigaminsite siaubo šešėlių teatrą.

Registracija tel.: +370 610 82 503
Adresas: Rotušės a. 15

Skyriaus ekspozicija iš dalies pritaikyta asmenims su judėjimo negalia, regos negalia ir klausos negalia.

Dalintis: