Search
Close this search box.
Paieška
Search
Close this search box.

Gimtadienis muziejuje!

Juozo Gruodžio namai, Salako g. 18
Miko ir Kipro Petrauskų namai, K. Petrausko g. 31
Tautinės muzikos skyrius, L. Zamenhofo g. 12
6–12 metų vaikams
iki 20 dalyvių (15 vaikų ir 5 suaugusieji)
2–3 val.
MINI paketo (2 val.) kaina – 130 eurų.
MIDI paketo (3 val.) kaina – 170 eurų.

Gimtadienis Miko ir Kipro Petrauskų namuose

Garsieji broliai Mikas ir Kipras Petrauskai savo muzikinį kelią pradėjo dar vaikystėje, o jų gyvenimo keliai dažnai driekėsi greta. 1924 metais broliai pasistatė mūrinį dviejų aukštų namą, jame niekad netrūko svečių, muzikos ir linksmybių. Tai nepasikeitė ir šiandien – kviečiame tuo įsitikinti gimtadienio šventės dieną! 

MINI gimtadienio paketą (2 val.) sudaro: užsiėmimas vaikams (siūlome rinktis iš „Svečiuose pas muzikos instrumentus“ ir „Palapinė, kelionė ir muzika“), gimtadienio fotosesija momentiniu fotoaparatu ir laisvas laikas, per kurį galima pasveikinti jubiliatą ir pasivaišinti tortu. 

MIDI gimtadienio paketą (3 val.) sudaro: edukacinis užsiėmimas „Grožio paslaptys pagal Kiprą Petrauską“, kurio laiku šventės dalyviai galės pasigaminti dovanėlę – muilo gabalėlį. Taip pat visų dalyvių lauks pasivaikščiojimas po Valstybės teatrui skirtą ekspoziciją, gimtadienio fotosesija momentiniu fotoaparatu ir laisvas laikas pasveikinti jubiliatą bei pasivaišinti tortu. 

Muziejus nemokamai pasirūpins gimtadienio dekoracijomis, muzikos grotuvu, įrankiais ir indais Jūsų atsineštoms vaišėms. 

Daugiau informacijos gauti ir dėl šventės susitarti galima telefonu +370 696 75 737, el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt. Adresas: K. Petrausko g. 31, Kaunas. 

 

Gimtadienis Juozo Gruodžio namuose

Kai 1932 m. šiame dvarelyje apsigyveno kompozitorius Juozas Gruodis su žmona Stase, tai buvo atoki, tačiau vaizdinga miesto vieta. Namą supo žaliuojantys medžiai, sklype lakstė palaidi Gruodžių šunys, ganėsi ožkelė, o balkone pastatytame avilyje gyveno bitės. Nors dabar augintinių čia nebėra, aplinka vis dar pakeri kiekvieną lankytoją. O švęsti gimtadienį šiltuoju metų laiku šioje vietoje – tikras malonumas! 

MINI gimtadienio paketą (2 val.) sudaro: edukacinis užsiėmimas (siūlome rinktis iš „Pažink Juozą Gruodį” ir „Atspėk dainą”), gimtadienio fotosesija momentiniu fotoaparatu ir laisvas laikas, kai galima pasveikinti jubiliatą bei pasivaišinti tortu. 

MIDI gimtadienio paketą (3 val.) sudaro: užsiėmimas „Arbatėlė pas tetą Stasę“, per kurį dalyviai išgirs linksmų istorijų apie Juozą Gruodį, pasivaišins kvapnia pagal Stasės Gruodienės receptą ruošta arbata ir iš saldainių popierėlių lankstys linksmas figūras. Taip pat šventės dalyvių lauks įtraukiantis pasivaikščiojimas po Gruodžių namus, gimtadienio fotosesija momentiniu fotoaparatu ir laisvas laikas pasveikinti jubiliatą bei pasivaišinti tortu. 

Muziejus nemokamai pasirūpins gimtadienio dekoracijomis, muzikos grotuvu, įrankiais ir indais Jūsų atsineštoms vaišėms. 

Dėmesio: gimtadienius J. Gruodžio namuose organizuojame tik šiltuoju metų laiku. Daugiau informacijos gauti ir dėl šventės susitarti galima tel. +370 611 62 789, el. paštu d.jonusaite@kaunomuziejus.lt. Adresas: Salako g. 18, Kaunas. 

 

Gimtadienis Tautinės muzikos muziejuje

Tai turbūt vienintelis muziejus Lietuvoje, kuriame skatinama triukšmauti! Čia galima pagroti skrabalais, kaulo ūžyne, barškučiais, birbynėmis, trimitais, lamzdeliais ir daugybe kitų įdomių tautinės muzikos instrumentų. Taip pat – sudainuoti sutartinių karaokę, įsitraukti į interaktyvų šokių ir kapelos žaidimą, tapti DJ Folk ir pasivaikščioti grojančiais laiptais. 

MINI gimtadienio paketą (2 val.) sudaro: kelionė į garsų pasaulį, kuriame persipina gamtos ir žmogaus sukurta muzika – užsiėmimas „Žaidžiame TI TA TO“ (6–9 metų vaikams), arba interaktyvus šokių ir kapelos žaidimas (10–12 metų vaikams), gimtadienio fotosesija momentiniu fotoaparatu ir laisvas laikas, kai galima pasveikinti jubiliatą bei pasivaišinti tortu. 

MIDI gimtadienio paketą (3 val.) sudaro: užsiėmimas „Kaip gimsta skudutis“, per kurį visi šventės dalyviai pasigamins savo muzikos instrumentą – skudutį. 6–9 metų vaikai, susipažinę su lietuvių liaudies muzikos instrumentais, taps tikrais liaudies muzikantais – gros suburtoje instrumentinėje kapeloje! O 10–12 metų vaikai pasijus kaip tikrame vakarėlyje, kuriame šoks, žais ir muzikuos. Šventės dalyvių taip pat lauks gimtadienio fotosesija momentiniu fotoaparatu ir laisvas laikas pasveikinti jubiliatą bei pasivaišinti tortu. 

Muziejus nemokamai pasirūpins gimtadienio dekoracijomis, muzikos grotuvu, įrankiais ir indais Jūsų atsineštoms vaišėms. 

Daugiau informacijos gauti ir dėl šventės susitarti galima telefonu +370 694 20 64 arba el. paštu tm.kasa@kaunomuziejus.lt. Adresas: L. Zamenhofo g. 12, Kaunas. 

Kada vedamas užsiėmimas?

Antradieniais–penktadieniais, pradžia 10.00–15.00 val. (pasirinktu laiku), šeštadieniais šventės pradžia 10.00–14.00 val. (pasirinktu laiku).