Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Grupė: iki 20 asmenų

Trukmė: 45 min.

Skirta: 9–12 kl. mokiniams, suaugusiems

• Mokinių grupei: 6 € (ekskursijų vadovo paslauga)
  • Studentų, senjorų grupei: 6 € (ekskursijų vadovo paslauga) + 1,2 € (ekspozicijos lankymo bilietas asmeniui)
  • Asmenų su negalia grupei: 6 € (ekskursijų vadovo paslauga)
  • Suaugusiųjų grupei iki 10 asmenų: 6 € (ekskursijų vadovo paslauga) + 2 € (ekspozicijos lankymo bilietas asmeniui)
  • Suaugusiųjų grupei iki 30 asmenų: 10 € (ekskursijų vadovo paslauga) + 2 € (ekspozicijos lankymo bilietas asmeniui)

Apie ekskursiją

Kviečiame prisėsti ant dainuojančio parko suolelio, pasinerti į saldų Miesto sodo liepų aromatą ir leistis į kelionę Valstybės teatro istorijos vingiais.

Papasakosime apie Valstybinę muzikos mokyklą, vėliau tapusią konservatorija, ir joje dėsčiusius pedagogus. Sužinosite, kaip atsirado Valstybės teatras ir kokį vaidmenį jis suvaidino kultūriniame bei politiniame Pirmosios Lietuvos Respublikos gyvenime. Susipažindinsime su ryškiausiais to laikmečio dirigentais, solistais, režisieriais, baletmeisteriais ir kitomis teatre dirbusiomis asmenybėmis. Taip pat turėsite galimybę pamatyti autentiškus Valstybės teatro rekvizitus bei patys „pasimatuoti“ sceninius kostiumus.

Užsukite ir sužinosite, kokias istorijas mena Kauno muzikinis teatras.

Papildoma informacija

Kultūros paso užsiėmimas.

Kaip užsakyti?

Ekskursijų ir edukacinių užsiėmimų užsakymai priimami telefonu (8 37) 731 184 ir el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt

Skyriaus darbo laikas: antradieniais–penktadieniais 10.00–18.00 val., šeštadieniais 10.00–17.00 val.

Skamba, skamba.. Velykos!
Ruoškimės Užgavėnėms!
Edukacinių užsiėmimų el. knygelė
Skaniausias kąsnelis visada pasiekdavo Kauną! Ar tikrai?..