Search
Close this search box.
Paieška
Search
Close this search box.

Praktinė informacija apie atvykimą į Miko ir Kipro Petrauskų namus ir jų lankymą

Puslapio turinys

Paspauskite ant jus dominančios temos. 

Atvykimas

Jei į muziejų atvykstate automobiliu: artimiausia nemokama automobilių stovėjimo aikštelė yra Radastų gatvėje. Lankytojams su judėjimo negalia skirta parkavimosi vieta yra muziejaus kieme (įvažiavimas iš Vydūno al.), įėjimas ir liftas – iš K. Petrausko gatvės pusės.   

Jei atvykstate viešuoju transportu: artimiausia yra Sporto g. stotelė. Galima atvykti 2 ir 4 troleibusais, 3, 6, 34, 37, 38, 40, 43, 67 autobusais.   

Įėjimas į muziejų yra iš K. Petrausko gatvės pusės.   

Pritaikymas judėjimo negalią turintiems asmenims

Muziejuje esantis liftas, sanitarinis mazgas yra pritaikyti judėjimo negalią turintiems lankytojams. Kai kurie edukaciniai užsiėmimai taip pat yra tinkami asmenims, turintiems judėjimo negalią. Daugiau informacijos teikiama tel. nr. +370 696 75 737. 

Civilinė metrikacija

Siekdami, kad viena svarbiausių gyvenimo švenčių praeitų kuo sklandžiau, parengėme trumpą informaciją apie muziejuje teikiamas paslaugas ir lankymosi sąlygas: 

  • Prie muziejaus nėra viešos automobilių stovėjimo aikštelės, todėl automobilius prašome statyti aplinkinėse gatvėse (pvz., Radastų ar kt.). Asmenis, turinčius judėjimo negalią, kviečiame automobilius statyti muziejaus darbuotojų aikštelėje, žmonėms su negalia skirtoje vietoje (įvažiavimas iš Vydūno al.).
  • Prieš ar po santuokos ceremonijos jaunavedžiai ir svečiai turi galimybę aplankyti muziejaus ekspozicijas (3 eurai asmeniui) arba iš anksto užsisakyti ekskursiją ar edukacinį užsiėmimą (4 eurai asmeniui). Ekspozicijų lankymas jaunavedžiams ir liudytojams – nemokamas. Daugiau informacijos apie siūlomas ekskursijas ir edukacinius užsiėmimus rasite muziejaus tinklalapyje kaunomuziejus.lt.
  • Jaunavedžiams siūlome ypatingą aplinką fotosesijai (50 eurų valanda) memorialiniame Kipro Petrausko ir Elenos Žalinkevičaitės bute, išlaikiusiame autentišką tarpukario interjerą.
  • Pavaišinti svečius muziejaus kiemelyje ar mažojoje salėje jaunavedžiai gali tik iš anksto sudarę nuomos sutartį (40 eurų valanda), jei erdvės tuo metu laisvos. Dėl išankstinės muziejaus erdvių nuomos prašome kreiptis telefonu +370 698 77 570 arba el. paštu n.kaminskaite@kaunomuziejus.lt.

Turite klausimų ar pastebėjimų?

Skambinkite tel. +370 696 75 737

arba