Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

Balandžio 11 d. 18 val.

Jaunimo vakaras X erdvėje: pašnekesys su Baltuoju Kiru

Apie muziką, kūrybą ir tai, kas veža į priekį – šį kartą X erdvėje su Baltuoju Kiru.

 

Pradėję groti 2008-ais metais, 2010-iais išleido debiutinį albumą SU GELTONU SNAPELIU, o 2014-iais pristatė minialbumą AMERIKA. Šiuo metu grupė aktyviai koncertuoja rimčiausiuose šalies festivaliuose bei koncertų salėse.

 

Kaip sako patys grupės nariai, BALTASIS KIRAS pirmiausia yra būrys besišypsančių draugų, kelioms akimirkoms pakylančių į paukščio skrydį. Jie visi tik padeda vieni kitiems keliauti per šį skubėjimą, kuris nelyg azartinis lošimas pasiglemžia gebėjimą išlikti žmogumi. Grupės nariams muzika padeda neužsimiršti ir judėti tikriau.

 

Atvirą ir neįpareigojantį pašnekesį su grupės lyderiu Tautvydu Pauliumi Augustinu moderuos aktyvi Kauno miesto muziejaus savanorė Lina Jankauskaitė.

 

Renginys vyks balandžio 11 d. 18 val. Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje (K. Petrausko g. 31).


X erdvė – Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyriuje esanti nauja bendros kūrybos (co-creative) erdvė mieste, skirta jaunimui, norinčiam dalyvauti ir prisidėti prie Kauno kultūrinio gyvenimo pokyčių.

 

Čia gyvuoja muzika ir jaunimo iniciatyvos – kviečiame prisijungti (X erdvė M. ir K. Petrauskų namuose) ir erdvės turinį kurti kartu!

 

Erdvės lankymas – nemokamas. Muziejaus darbo metu erdvė yra atvira laisvalaikio veikloms: čia galima susitikti, bendrauti, išgerti kavos ar arbatos, mėgautis knygomis, klausytis plokštelių / kasečių, žaisti stalo žaidimus, groti pianinu ar ruošti namų darbus.

Daugiau renginių

02
29
KONCERTAS „SUSKAMBĖKIM!“
03
04
LIETUVIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS
03
11
KOVO 11-OJI KAUNO MIESTO MUZIEJUJE
03
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: SKAMBANČIOS VELYKOS

Bendraukime