Apie muziejų

 

Kauno miesto muziejus – tai trys mums labai svarbūs ir mus nusakantys žodžiai: mes mylime Kauną ir jo turtingą istoriją; mes norime kartu tirti ir ieškoti atsakymų, kas yra ir kaip veikia miestas; mes siekiame kurti šiuolaikišką muziejų, kuriame būtų gera miestiečiams ir miesto svečiams. Muziejų, kuris pasakotų ne tik apie Kauno istoriją, tačiau ir Kauno istorijas – patirtas mūsų ir mūsų protėvių, išgirstas bei regėtas miesto aikštėje ar namuose, garsias ar dar niekam nežinomas.

 

Saugodami Kauno istorijas ir įkvėpti jų, mes įsipareigojame kauniečiams ir miesto svečiams kurti erdvę pažinti, įsitraukti, dalintis, burtis, kalbėtis. Visa tai atrasti kviečiame penkiuose sparčiai atsinaujinančiuose skyriuose, skirtuose visiems, kam Kaunas ir jo istorijos galėtų būti brangios:

  • šeimoms, mokiniams ir studentams, miesto svečiams ir kitiems lankytojams – erdvę pažinti, dalintis, įsitraukti, kelti klausimus;
  • bendruomenei – erdvę, atvirą kūrybai, telkiančią miesto bendruomenes ir jų pilietines bei kultūrines iniciatyvas;
  • mūsų steigėjui, Kauno miesto savivaldybei – erdvę, reprezentuojančią Kauną bei atvirą miestiečiams;
  • investuotojams – erdvę, patrauklią prasmingoms investicijoms;
  • mūsų komandai – erdvę, atvirą skirtingoms nuomonėms, iniciatyvoms, tobulėjimui ir bendradarbiavimui.

Kaip kartu kuriame miestą, taip kartu kurkime ir muziejų: esame atviri – visada laukiame Jūsų ir Jūsų idėjų bei istorijų.

į viršų

Bendraukime