Tautinės muzikos skyrius

2022 m. vasario 7 d. 18–22 val.

LIETUVIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS

Antrasis 2022-ųjų lietuviškų šokių vakaras – vasario 7 d. Šoksime nuo 18 iki 22 val.

 

O kaip visa tai prasidėjo?

 

Kaune šokių ir pasidainavimų vakarai folkloro ansamblių ar žygeivių aplinkoje buvo rengiami nuo XX a. 7–8 dešimtmečių sankirtos. Dėl laikmečio aplinkybių tokie vakarojimai buvo gan uždari, skirti išimtinai „savos aplinkos“ žmonėms. Organizuotai niekas šokti nemokė – norintys išmokdavo patys, pasižiūrėdami į greta šokančius.

 

Šiandien šokti ir išmokti šokti lietuviškus tradicinius šokius gali kiekvienas – kviečiame į jau daugiau kaip dešimtmetį organizuojamas šokių vakarones, vyksiančias pačioje miesto širdyje – senamiestyje – L. Zamenhofo gatvėje.

 

Čia pasiduosite polkai, valsui, kadriliams ir įvairiems lietuvių kaimo pasilinksminimuose įprastiems šokiams. Vakaro metu gros: Algirdas Samulionis, ansambliai „Bandonija“, „Šilko stygos“, Raudondvario folkloro ansamblis „Piliarožė“, klubo „Papartis“ muzikantai: Petras Rutkauskas, Regina Rutkauskienė, Julija Baltrušaitienė.

 

Įėjimas – 1 euras. Bilietus prieš renginį galite įsigyti muziejaus kasoje, adresu L. Zamenhofo g. 12.

 

Renginys vyks 2022 m. vasario 7 d., pirmadienį, 18 val. Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriaus Renginių salėje (L. Zamenhofo g. 4).

 

❗ DĖMĖSIO: dalyviams renginio metu privaloma dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorių, priglundantį prie veido ir visiškai dengiantį nosį ir burną.

Daugiau renginių

12
14
SUTARTINIŲ VAKARĖLIS
12
16
ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: KALĖDOS
12
19
TAU PASKAITA „PETRAS KORSAKAS: LIETUVIŠKOS GRIMO MOKYKLOS PRADININKAS“

Bendraukime