Miko ir Kipro Petrauskų skyrius

2022 m. kovo 26 d. 12–15 val.

ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: TEATRAS, TEATRAS, TEATRAS

Tarptautinės teatro dienos proga kviečiame šeimas apsilankyti teatru alsuojančiuose Miko ir Kipro Petrauskų namuose, K. Petrausko g. 31! Kovo 26 d. (šeštadienį) nuo 12 iki 15 val. nuotaikingas Kipro Petrausko vaikystės istorijas čia primins „Linksmosios Cypruko istorijos“, kuriose pažinsite išdaigų kupiną Kipro kelią į didžiąją teatro sceną. Apsilankę „Valstybės teatrokostiumų dirbtuvėlėse, susipažinsite ne tik su šimtamete teatro istorija, bet ir turėsite galimybę užlipti ant teatro scenos, pamatyti paslaptingus teatro užkulisius, pasimatuoti artistų kostiumus ir net pasigaminti savąjį! Smalsiausiųjų ir vikriausiųjų lauks linksmas muzikinis žaidimas „Palapinė, kelionė ir muzika“, kuriame, atlikdami nuotaikingas užduotis, daug sužinosite apie muzikos ir teatro pasaulį!

Ukrainos pilietybę turinčioms šeimoms užsiėmimai „Linksmosios Cypruko istorijos“ ir „Valstybės teatro“ kostiumų dirbtuvėlės gali būti vedami anglų kalba nemokamai (prašome pranešti registruojantis).

Kviečiame dalyvauti ir judėjimo negalią turinčius asmenis – muziejuje yra įrengtas keltuvas (prašome pranešti registruojantis).

Registracija vykdoma tel. +370 696 75 737 ir el. paštu mkp.kasa@kaunomuziejus.lt

Renginys organizuojamas laikantis visų galiojančių saugumo reikalavimų. Renginio metu privalu dėvėti FFP2 lygio respiratorius arba medicinines kaukes.

Kaina: nemokamai
Laikas: 2022 m. kovo 26 d. 12–15 val.
Vieta: Kauno miesto muziejaus M. ir K. Petrauskų skyrius (K. Petrausko g. 31)

ŠEIMADIENIS MUZIEJUJE: PAS PETRAUSKUS
LIETUVIŠKŲ ŠOKIŲ VAKARAS