Search
Close this search box.
Paieška
Search
Close this search box.

Laisvalaikis tarpukario Kaune

Šiandien žinome, kad poilsio laikas – laisvas laikas nuo darbo, kurį galima praleisti aktyviai ar pasyviai. O kaip laisvalaikį leido Kauno miesto gyventojai XX a. pirmoje pusėje?
Miko ir Kipro Petrauskų namai, K. Petrausko g. 31
suaugusiesiems, šeimoms
nuo 5 iki 30 asmenų
60 min.
Suaugusiųjų grupei (lietuvių kalba): 4 € asmeniui Mokiniams, studentams, senjorams, žmonėms su negalia taikoma 50 proc. nuolaida (lydinčiam asmeniui – nemokamai) Išvykstamojo edukacinio užsiėmimo kaina Kauno mieste ir rajone – 140 € Išvykstamojo edukacinio užsiėmimo kaina Lietuvoje – 200 € užsakant ne mačiau nei 2 užsiėmimus Nedarbo metu (nuo 18 val.), švenčių ir poilsio dienomis – 150 proc. taikomo įkainio

Apie užsiėmimą

Kur ir kaip mėgo ilsėtis to meto kauniečiai? Kokie buvo reikalavimai (taip, taip, būtent – reikalavimai) išvaizdai, elgesiui įvairiose vietose ar šeimoje, grožiui ir net tarpusavio santykiams? Kokia spauda buvo leidžiama ir kokią rekomenduojama skaityti? Kviečiame susipažinti su laisvalaikio leidimo būdais tarpukariu. 

Edukacinio užsiėmimo metu papasakosime, kaip kūrėsi teatras, kino teatrai, sportas Kaune, aptarsime tarpukario madas ir grožio tendencijas (kaip turėjo atrodyti moteris ir vyras, kokie reikalavimai buvo taikomi elgsenai šeimoje, viešumoje), pristatysime įvairias to meto poilsio vietas (paplūdimiai, kavinės, restoranai). 

Puiki idėja jūsų šventei! Edukacinis užsiėmimas gali būti pritaikytas mergvakariui, bernvakariui, įmonės vakarėliui ar kitai šventei, akcentuojant auditorijai aktualias potemes: automobilius, tabako ir alkoholio reklamą bei jų vartojimo ypatybes, restoranų kultūrą ir kt. 

Gali būti vedamas ir jūsų patalpose, pritaikytas ir kitoms amžiaus grupėms. 

Kada vedamas užsiėmimas?

Antradieniais–penktadieniais 10.00–18.00 val., šeštadieniais 10.00–17.00 val. Informacija teikiama telefonu: +370 696 75 737.